بستری امن و سریع جهت معاملات ارزهای دیجیتال

با کارمزد بسیار کم رمز ارز خود را معامله کنید

بیت نوین

بستری امن و سریع جهت معاملات ارزهای دیجیتال

به بیت نوین خوش آمدید

با توجه به شرايط کنونی و تحريم کشورهای غربی برای کاربران ايرانی و سوء استفاده های وب سايت هايی که اقدام به دريافت کميسيون های غيرمتعارف و اغلب مسدود سازی دارايی های کاربران خود به دلايل غيرموجه مينمايند، تيم بيت نوين که متشکل از افراد متخصص و مجرب در زمينه های فین‌تک، بلاک چین، مالی و حسابداری ميباشد، اين اطمينان را به کاربران خود ميدهد که در فضايی ايمن می توانند معاملات ارزهای ديجيتالی خود را به آسانی و به بهترين شکل، همگام با جديدترين قابليت ها و ويژگی های بازارهای جهانی صورت دهند.

در حال حاضر بيت نوين از ٧ کوين رايج در بازار (بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، بیت کوین کش، اتریوم کلاسیک، دش و دوج کوین) پشتيبانی مينمايد.

بیشتر بدانید

893

تعداد كاربران

2316

حجم كل معاملات

247.5

معاملات امروز (میلیون تومان)

7

تعداد رمز ارز

ارز دیجیتال بیت‌تورنت (BTT) چیست؟

بیت‌تورنت (BTT) یا همان “بزرگ‌ترین پروتکل به اشتراک‌گذاری فایل غیر متمرکز در جهان”، یک پروتکل به اشتراک‌گذاری فایل همتا به همتا است که اخیرا کریپتوکارنسی خود با نماد BTT را راه‌اندازی کرده‌ است.

ادامه مطلب

آیوتا (IOTA) چیست؟

آیوتا ارز دیجیتال نسل سومی است. در آیوتا قابلیت‌های نوینی وجود دارد که تراکنش‌های فوق سریع و بدون کارمزد را برای کاربران آن فراهم می‌کند.

ادامه مطلب

ارز دیجیتال Terra یا LUNA چیست؟

ارز دیجیتال Terra که با نام LUNA شناخته می‌شود، یکی از دو توکن پلتفرم ترا است که ساختار جالبی دارد. این ارز در صورت پیشرفت و مقبولیت استیبل کوین این پلتفرم (استیبل کوین‌های خانواده ترا) ارزشمندتر خواهد شد.

ادامه مطلب

بلاک چین کلایتن (Klaytn) چیست؟

کاکائو، پیام‌رسان محبوب کره‌جنوبی، به تازگی مدعی شده که توانسته بلاک چینی به نام کلایتن Klaytn را راه‌اندازی کند که 15 برابر سریع‌تر از اتریوم است.

ادامه مطلب

وی چین (VeChain) چیست؟

وی چین (VeChain) یک شرکت خدمات بلاک چینی با عمر دو ساله است و در حال حاضر یک محصول کارآمد را هم به مشتریان خود عرضه کرده است، امری که هنوز در عرصه ارزهای دیجیتال رایج نشده است.

ادامه مطلب

چگونه یک برنامه‌ی معاملاتی بسازیم

هفت گام برای ایجاد یک برنامه معاملاتی وجود دارد. از خودتان بپرسید چرا می‌خواهید ترید کنید و چیز‌هایی را که می‌خواهید از این راه به دست آورید، یادداشت کنید.

ادامه مطلب

مزایای برنامه معاملاتی ارز دیجیتال

به عنوان یک معامله‌گر به یک برنامه معاملاتی نیاز دارید، چون به شما کمک می‌کند تا تصمیم‌هایی منطقی در هنگام ترید بگیرید و عوامل معامله‌ی ایده‌آل خود را تعریف کنید.

ادامه مطلب

برنامه معاملاتی شامل چه بخش های است

برنامه معاملاتی شما می‌تواند هر چیزی را که به نظر شما مفید می‌آید، شامل شود؛ اما همیشه باید موارد زیر را پوشش دهد:

ادامه مطلب